KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848682

nr 1284 8682

Edvin Bodin

(1898-1965), Sverige

Oljemålning, "Höstkväll Funäsdalen". Signerad, daterad 1960. Olja på duk, 62x96cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:23:57

28/10 07:53:43 1      Vinnande bud

Edvin Bodin

Läs mer om Edvin Bodin